Atsauksmes

Savus darba pienākumus Ingrīda vienmēr veica ar augstu pienākuma apziņu, lielu pašatdevi un darbs vienmēr ir padarīts laikus un kvalitatīvi. No mūsu Eiropas uzņēmuma vadošajiem IT speciālistiem Ingrīda ir saņēmusi vairākas atzinības par ieguldīto darbu Baltijas uzņēmuma mājas lapas attīstīšanā un pilnveidošanā. Kā vienu no Ingrīdas prasmēm jāmin spēja vienlīdz kvalitatīvi veikt gan web administrēšanas un web dizaina darbus, gan arī drukas darbu maketēšanu, kā arī spēju ātri realizēt izvirzīto ideju grafiskajā noformējumā un radošo pieeju darba uzdevumiem.
SIA Toyota Material Handling Baltic Mārketinga daļas vadītājs Gints Rūsiņš.


Lielbornes muiža

Mūsu firma sadarbojas ar Ingrīdu Pērkoni jau vairāku gadu un esam ļoti priecīgi par veiksmīgu sadarbību. Augsti novertējam ļoti individuālu un radošu pieeju, iejūtīgu uzmanību prasībām un mūsu vēlmēm. Darbs vienmēr tiek zpildīts laicīgi un bez kavējumiem. Noteikti turpināsim kopējo projektu realizāciju arī turpmāk.

Jelena Ozola
Director of Riga center / Rīgas centra vadītāja, SIA BORN


Ingrīda Pērkone bija sadarbības partnere “Eden Springs Latvia” no 2018.līdz 2019.gadam un sadarbībā ar AS “Radio SWH” ir realizējusi vairākus daudzpusīgus mārketinga projektus. Sadarbības laikā Ingrīda apliecinājusi sevi kā atbildīgu un uzticamu sadarbības partneri. Ar projektiem saistītie jautājumi tika risināti operatīvi un radoši.
AS “Radio SWH” komercdirektors Filips Rubenis


Ikviena dizainera galvenais uzdevums ir saprast klientu. Saprast vēlmes un vajadzības. Sadarbojoties ar Ingrīdu, visas manas idejas tika uztvertas pareizi un ar lielu centību un profesionalitāti īstenotas dzīvē. Kvalitatīvi, ātri un par pieņemamām cenām.
Ilze Kirstuka, ACCENTA


Ингрида показала себя, как профессионал высокого уровня, предложив свои идеи и свое видение по дизайну и структуре сайта. Она полностъю почувствовала стиль, который был нужен сайту гала-концерта. Ингрида всегда оперативно отвечала на все мои вопросы и пожелания, что очень важно.
Ольга Азизова, Основатель и художественный руководитель „Etoile Ballet Gala”  , Член правления ООО „Worldstars”.


Ar Ingrīdu sadarbojamies kopš 2012.gada – gan web izstrādē un administrēšanā, gan dažādu grafiskā dizaina darbu veikšanā, gan internetam, gan drukai. Ingrīdai var uzticēties, ka solīto paveiks laikā un ar radošu pieeju. Cenas nav pārspīlēti lielas, bet kvalitāte un profesionalitāte ir augstā līmenī. Sadarbību turpināsim un varam ieteikt citiem.
Dainis Priekulis, SIA “DL Konstrukcijas”.


Patiesi priecājamies par sadarbību ar Ingrīdu. Tā bija operatīva, orekta un patīkama. Uzsākot sadarbību, izklāstījām savu logo vīziju, lūdzot Ingrīdu izstrādāt vairākus variantus. No kopumā 6 variantiem palikām pie 3 un tad līdz galam attīstījām 1. Esam apmierinātas ar rezultātu. Pie tam patīkami pārsteidz pieejamais cenu līmenis.
Anita un Krista no Aksel- praktiskie bērnu aksesuāri.


Saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem par mājas lapas uzturēšanu un atjaunošanu SIA “Rihards 2” kopš 2008.gada izmanto Ingrīdas Pērkones pakalpojumus. Uzticama ir speciālistes profesionalitāte un pieredze, tādēļ mēs esam ļoti apmierināti ar piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, operativitāti un uzmanīgo attieksmi pret klientu. Viņa organizē savu darbību, ievērojot klienta prasības un atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanas normām. Iesakām Ingrīdu Pērkoni kā profesionālu, ar augstu atbildības sajūtu apveltītu partneri, un ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību.
SIA “Rihards 2” valdes loceklis A.Tilgass


Gribu izteikt lielu paldies Ingrīdai par akurāto darbu un atzīmēt, ka šis ir vienīgais uzņēmums no visiem, ar kuriem nācies strādāt, kas nerunā tukšu un izpilda visus solījumus. Ar pērliecību varu teikt, ka Ingrīda visaugstākajā līmenī īsteno savu galveno mērķi – sniegt kvalitatīvus datordizaina un web dizaina pakalpojumus.
Māris Bērze, Berzetti Möbelsnickare KB.


Kopīgiem spēkiem esam realizējuši vienu interneta portālu, kā arī Ingrīda veidojusi vairākus dizainu darbus, vizītkartes, logo, banerus. Rezultāts ir ātrs un kvalitatīvs. Izklāstot savu idejas redzējumu, Ingrīda piedāvā vairākus uzmetumus, no kuriem iespējams izvēlēties interesantāko. Izmantošu turpmāk un iesaku citiem Ingrīdu kā kvalitatīvu un uzticamu dizaineri.
Oskars Zīle, SIA “ITNT”