Iespēja piedalīties Hāpsalas grafiskā dizaina festivālā

Hāpsalas grafiskā dizaina festivāls (HGDF) 2018. gadā koncentrējas uz plakātu mākslas attīstību un autora meistarklases grafisko dizainu.

Starptautisko izstādi “Personality / Individuality ’18” varēs apskatīt Hāpsalas pilsētas galerijā. Dalībnieki ir grafiskā dizaina mākslinieki, bet profesionāla žūrija izvēlēsies 80 labākos darbus. Šī festivāla ietvaros pazīstamais Igaunijas grafiskais dizainers Marko Kekiševs organizē Latvijas mūsdienu plakātu izstādi. Pēdējo reiz Latvijas plakātus Igaunijā varēja apskatīt pirms 20 gadiem. Šī izstāde būs veltīta Igaunijas Republikas un Latvijas Republikas simtgadēm.

Patreiz ir iesūtīti ap 60 darbiem. Taču ir iespēja nodrukāt un izstādīt vēl aptuveni 20 darbus. Marko vēl arvien gaida plakātus no jums! It sevišķi tiek gaidīti kultūras pasākumu, mākslas izstāžu, koncertu un citu kultūras pasākumu plakāti. Ceru uz jūsu atsaucību! Palīdziet veidot šo izstādi spilgtu, daudzveidīgu un mūsdienīgu. Padalieties ar šo ziņu arī ar saviem kolēģiem! Darbi tiek gaidīti līdz 5. maijam. Lūdzu sūtīt līdz 5 darbiem (JPG, RGB, garākā mala līdz 1000 px) brīvi izvēlētus no jūsu pēdējiem 5 gadu darbiem. Pēc iesūtīto autordarbu atlases Marko informēs autorus un lūgs iesūtīt norādītos plakātus PDF formātā drukas kvalitātē. Izstādes darbus drukāsim uz 3 mm PVC pamatnes A1 formātā. 2018. gada Hāpsalas Grafiskā Dizaina Festivāls (HGDF 2018) tiks atklāts Hāpsalā, 2018. gada 2 jūnijā. Sūtiet – Marko marko@siirup.eu

Izstādes koordinators Latvijā – Gatis Vanags (gatis.wanags@gmail.com, 29222367)